O mnie

Nazywam się Ola Rother i kocham sprzedaż! Kocham rozwój i życie na własnych zasadach.

Działam pod nazwą Mam drogowskaz. 

Wspieram przedsiębiorcze i ambitne kobiety na drodze rozwoju w biznesie online, życiu i macierzyństwie.

Chcę pokazywać różne możliwości tak aby było
Ci o wiele łatwiej znaleźć swoją drogę.

Uważam, że wbrew obiegowym opiniom nie jest to wciskanie ani nagabywanie. Tylko ułatwianie innym życia poprzez dostarczanie im tego, czego oni potrzebują. A my to mamy.

Dlatego wspieram kobiety prowadzące biznesy online w obszarze sprzedaży i marketingu.

Nie jestem tylko teoretykiem. Przez lata pracowałam w bankowości
i zjadłam zęby na sprzedaży. Zarządzałam zespołami sprzedażowymi, a także same działałam aktywnie w bezpośredniej sprzedaży. 

Znam się również na sprzedaży w biznesach online. Sama stworzyłam i wdrożyłam strategię dla marki Rodzicielski Drogowskaz (warsztaty stacjonarne i online z Pozytywnej Dyscypliny, spotkania wspierające i rozwojowe dla mam) oraz Rodzicem Jestem (blog, podcast, newsletter, e-book, 3 edycje konferencji dla rodziców, aktywna społeczność online – współtwórczyni działań w latach 2017-2022). Z powyższymi działaniami dotarłyśmy do ponad 4500 osób.

To wszystko sprawia, że na moich warsztatach jest samo mięso. Przyprawiam je znajomością kobiecych biznesów i empatią.

 

fot. Olga Skąpska

W latach 2017-2022 współtworzyłam przestrzeń dla rodziców Rodzicielski Drogowskaz oraz podcast Rodzicem Jestem. Zapraszam do uniwersalnych treści. Na stronie znajdziesz 40 odcinków podcastów na bardzo ważne tematy. W pierwszych 3 odcinkach znajdziesz moje przemyślenia na bazie książek dla rodziców – o karach i nagrodach, a także motywacji wewnętrznej. Pozostałe odcinki to wywiady z ekspertami. Na stronie możesz zapisać się na newsletter i otrzymać dostęp do biblioteki PDF dla rodzica. Kilkadziesiąt wartościowych i darmowych materiałów, które będę wspierać Cię na drodze rozwoju osobistego.

Zapraszam na stronę podcastu www.rodzicemjestem.pl 

Jeśli chcesz zmienić swoje życie rodzinne na lepsze to zostań z nami. Opowiemy Ci jak czerpać więcej radości z bycia rodzicem i nie odejść od zmysłów. Pokażemy narzędzia, które wykorzystujemy by budować lepsze relacje w swojej rodzinie.

Zdobywaj z nami wiedzę na temat rozwoju, a także korzystaj z praktycznych wskazówek oraz gotowych rozwiązań rekomendowanych przez pedagogów i psychologów dziecięcych.

To co wchodzisz w to?

ZapraszamyScroll to Top